Araç kaplama, firmanın isteği üzerine özel yapılan tasarımın belirlenen aracın üzerine özel Cast adı verilen malzeme ile kaplanmasıdır. Her marka ve model araca yapılabilir.Reklamcılar arasında farklı isimlerle de anılan araç giydirmenin en çok kullanılan tabiri ise araç kaplamadır. 

Araç giydirme işlemini yapacak olan ekibin bu işte profesyonel olması gerekir ve reklam bitimi sonrasında yapılan uygulama söküldüğünde araçta herhangi bir zararın olmamasına özen gösterilmelidir. 

Kullanılan şirket aracı trafikte durduğu sürece bedava reklamınızı yapmış olacaksınız buda size görsel reklamda ulaşabileceğiniz kitle sayısını büyük bir oranda değiştirecektir. Araç giydirme işlemi firmanızın tanınmasını ve firma araçlarında istediğiniz tasarımın birçok insan tarafından görünmesini sağlar.

Araç giydirme işleminde ilk etapta göze çarpan yüksek maliyeti olsa da tek yaptırmada en az 2 sene kullanılacağından ve ulaştığı kitle sayısını göz önüne aldığımızda göreceksiniz ki o kadarda pahalı bir işlem değil.

, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
× Whatsapp Destek Hattı